אלקטריק ליין קונטרול בע"מ  PowerSines  I


לקוחות ממליצים

דף הבית >> לקוחות ממליצים

פרויקטים מהמגזר וסיפורי הצלחה

כיום, מותקנות מערכות החברה במגזרים הבאים: השוק המוסדי, עסקי, ממשלתי, מוניציפאלי, בניני משרדים, חברות האנרגיה (תחנות דלק), רשתות קמעונאיות והמגזר התעשייתי. עד עתה התקינה פאוורסיינס  עשרות אלפי בקרים בישראל במאות ארגונים מהמובילים במשק. מערכות אלו הביאו לידי חסכון משמעותי בצריכת החשמל ובהתייעלות האנרגטית של הארגונים הנ"ל.

 

התרומה לאיכות הסביבה

בשנים האחרונות פעלה פאוורסיינס בשקידה ובנחישות לשם פיתוחם של מוצרים חוסכי אנרגיה שמלבד החיסכון הישיר באנרגיה הנובע כתוצאה מהתקנתם של בקרים לחיסכון, הבקרים מספקים חיסכון עקיף הן ללקוח והן לסביבה, דבר  המקדם את איכות הסביבה וממזער את הנזק הסביבתי. הבקרים  מקטינים את פליטת המזהמים (גזי חממה) לאוויר, ובראשם פחמן דו חמצני, כמו גם מניעת שריפת טונות של פחם.

החברה מובילה אג'נדה ירוקה ברורה בתחום פעילותה במשק. העלאת המודעות לאחריות סביבתית בקרב הלקוחות, מתבטאת גם בשיתופי פעולה יחד עם הארגונים הירוקים המובילים בישראל - החברה מוכיחה ללקוחותיה כי משתלם להיות ירוק – מערכות לניצול יעיל של אנרגיה חוסכות במישרין הן בזיהום אוויר והן בהוצאות מיותרות על חשמל. 
 
 

אודות

חברת אלקטריק ליין קונטרול בע"מ הינה חברה בת של קבוצת אלקטריק ליין העוסקת בענף מיזוג האוויר זה למעלה מ- 25 שנה
והינה מהבולטות בתחומה בארץ , במתן שרות, תכנון וביצוע למערכות מיזוג אויר והתייעלות אנרגטית.
החברה מתמחה בשיווק והפצה של פתרונות ייחודיים להתייעלות אנרגטית וחיסכון בהוצאות החשמל....

לחץ כאן להמשך קריאה >>
 
חברת אלקטריק ליין קונטרול בע"מ הינה חברה בת של שרות הוגן בע"מ העוסקת בענף מיזוג האוויר זה למעלה מ – 25 שנה והינה מהבולטות בתחומה בארץ , במתן שרות, תכנון וביצוע למערכות מיזוג אויר והתייעלות אנרגטית.
החברה מתמחה בשיווק והפצה של פתרונות ייחודיים להתייעלות אנרגטית וחיסכון בהוצאות החשמל.

צור קשר

itche@sh100.co.il
 
 נייד-   052-2732933
 משרד-  09-8866000
 
רח' הלימון 19 רמות השבים. סניף ראשי מרכז,
רח' העמלים 34 חיפה.
לייבסיטי - בניית אתרים