אלקטריק ליין קונטרול בע"מ  PowerSines  I


חדשות

דף הבית  >>  חדשות
"הרוצח השקט": הכירו את הסכנות הרבות בשימוש בתאורת לד
תאורת הלד הפכה לטרנד לוהט בעולם, אבל רק לאחרונה התגלו הסכנות הרבות הכרוכות בשימוש בה, שהובילו להנחיה של ארגון הרופאים האמריקאי לאסור באופן מוחלט על שימוש בתאורת לד חזקה בכבישים ובמרחבים ציבוריים.
http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1001162224

אלקטריק קונטרול ומועדון ספורט סוויפט חתמו על הסכם להתקנת בקר להתייעלות אנרגטית
אלקטריק קונטרול והנהלת מועדון ספורט סוויפט ממושב קדימה חתמו על הסכם לתקנת בקר להתייעלות אנרגטית במועדון הספורט סוויפט בקדימה. לאחרונה הסתיימה התקנת הבקר, הבדיקות מראות כי החיסכון בהוצאות החשמל במועדון הנו מעל ל-10% .

חברת אלקטריק קונטרול הוזמנה ע"י מרכז מזון ניבה מכפר ויתקין להציג את מוצרי החברה בפני בעלי הרפתות החברים במרכז.
חברת אלקטריק קונטרול ערכה הרצאה ופרזנטציה בפני בעלי הרפתות של כפר ויתקין הקשורים עם מרכז המזון ניבה. לאחר ההרצאה והרמת הכוסית נפגשו בעלי הרפתות עם הנהלת החברה וחתמו על הסכמים לאספקה והתקנת בקרים להתייעלות אנרגטית ברפתות. בימים הקרובים יותקנו הבקרים ברפתות אשר הזמינו.

חברת אלקטריק קונטרול התקינה בקרים להתייעלות אנרגטית ברפתות באר טוביה אורות וכפר ורבורג.
אלקטריק קונטרול בשיתוף מכון יציב ערכו יום עיון לבעלי רפתות הקשורים למכון יציב מבאר טוביה, לאחר הרצאה ופרזנטציה שנערכה ע"י הנהלת אלקטריק קונטרול נפגשו מנהלי החברה עם בעלי הרפתות באופן אישי וסיכמו על התקנת בקרים להתייעלות אנרגטית ברפתות. לאחרונה הסתיימה ההתקנה ברפתות ומבדיקה ראשונית נראה כי החיסכון ברוב המקומות גבוה מ- 12% .

אלקטריק קונטרול והנהלת אינטרגרציית הלולים הגדולה טל-הל יסכה חתמו על הסכם לאספקת בקרים להתייעלות אנרגטית בכל חוות הלולים של האינטגרציה בארץ
אלקטריק קונטרול ואינטגרציית הלולים מהגדולות בארץ טל-הל יסכה חתמו לאחרונה על הסכם להתקנת בקרים להתייעלות אנרגטית בכל חוות הלולים של הרשת, העסקה יצאה לפועל לאחר מספר חודשי בדיקה אשר נערכה בשתי חוות לולים של הרשת ולאחר שהוכח חיסכון 12%-13% בהוצאות החשמל הוחלט כי אלקטריק קונטרול תתקין בקרים בכל חוות הלולים של הרשת, מחישוב החיסכון עולה כי החיסכון השנתי בהוצאות החשמל יהיה בהיקף של מאות אלפי שקלים לשנה.

אלקטריק קונטרול והנהלת רשת הסופרמרקטים הגדולה מחסני השוק חתמו על הסכם לאספקת בקרים להתייעלות אנרגטית ברשת הסופרמרקטים
חברת אלקטריק קונטרול והנהלת רשת הסופרמרקטים מחסני השוק חתמו על הסכם להתקנת בקרים להתייעלות אנרגטית ברשת, הותקן בקר לבדיקת החיסכון בסניף הרשת בבאר שבע,בימים אלה מסתיימת הבדיקה המראה על חיסכון בהוצאות החשמל העולה מעבר ל10% , הבקר אשר הותקן מסוג COMEC 400 מתוצרת פאוורסינס. הצדדים מקווים כי בסיום הבדיקה ימשיכו בהתקנת בקרים נוספים בכל סניפי הרשת. הנהלת הרשת תומכת בביצוע הפרוייקט הן בשל החיסכון הכספי והן בשל השמירה על איכות הסביבה.
http://electricline

אלקטריק קונטרול והנהלת רשת בתי האבות מגדלי הים התיכון חתמו על הסכם לאספקת בקרים להתייעלות אנרגטית ברשת בתי האבות מגדלי הים התיכון
אלקטריק קונטרול והנהלת רשת בתי האבות מגדלי הים התיכון חתמו לאחרונה על הסכם להתקנת בקרים להתייעלות אנרגטית בכל סניפי הרשת, העסקה בוצעה לאחר שאלקטריק קונטרול בצעה פיילוט לבחינת החיסכון, ולאחר שהוכח מעל לכל ספק כי יש חיסכון בהוצאות החשמל לתאורה העולים על 21% הוחלט לבצע את העסקה, לאחרונה סיימה החברה את התקנת כל הבקרים ומרגע סיום ההתקנה נחסכים עשרות אלפי שקלים בשנה על הוצאות החשמל ברשת מגדלי הים התיכון.

אלקטריק קונטרול ובננות כרמל ממושב גבע כרמל חתמו על הסכם להתקנת בקר להתייעלות אנרגטית
אלקטריק קונטרול ובננות כרמל בעלת בית אריזה ובתי קירור מהגדולים בחוף הכרמל חתמו על הסכם להתקנת בקר להתייעלות אנרגטית בבית האריזה, לאחרונה הסתיימה התקנת הבקר ומבדיקת החיסכון עולה כי חשבונות החשמל בבית האריזה קטנו בכ- 13%. הבקר מסוג קומק 250 מתוצרת פאוורסינס.

אלקטריק קונטרול ומרכז העתקות חיפה חתמו על הסכם להתקנת בקרים להתייעלות אנרגטית
אלקטריק קונטרול ומרכז העתקות חיפה אחד מבתי הדפוס הגדולים והמשוכללים בארץ חתמו על הסכם להתקנת בקרים להתייעלות אנרגטית במפעל בחיפה. בימים אלו הסתיימה התקנת הבקרים ומבדיקת התוצאות עולה כי החברה חוסכת בהוצאות החשמל לתאורה כ-23% , במהלך החודשים הקרובים יותקנו בקרים נוספים.

אלקטריק קונטרול והנהלת רשת המסעדות דיקסי חתמו על הסכם לאספקת בקרים להתייעלות אנרגטית ברשת המסעדות
אלקטריק קונטרול והנהלת רשת המסעדות דיקסי שבבעלות השף חיים כהן חתמו על הסכם להתקנת בקרים להתייעלות אנרגטית וחיסכון בהוצאות החשמל, לאחרונה סיימה אלקטריק קונטרול להתקין בקרים ברשת המסעדות , מבדיקה שערכו הצדדים , עולה כי הרשת חוסכת כ- 11% בהוצאות החשמל, הנהלת הרשת תומכת בעסקאות כגון זו בשל העובדה כי בנוסף לחסכון הכספי תורמים הבקרים גם לאיכות הסביבה.

אלקטריק קונטרול וחישתיל חתמו על הסכם לאספקת בקרים להתייעלות אנרגטית
אלקטריק קונטרול וחישתיל חתמו על הסכם להתקנת בקרי COMEC להתייעלות אנרגטית וחיסכון בהוצאות החשמל מתוצרת פאוורסינס . בשלב ראשון הותקנו בקרים בשתי משתלות באלון תבור בקר COMEC 400 ובמשתלת כפר ידידיה בקר COMEC 250 . לאחר התקנת הבקרים נמצא כי קיים חיסכון של אלפי שקלים בחודש על הוצאות החשמל

אלקטריק קונטרול ומור באכזיב חתמו על הסכם להתקנת בקר להתייעלות אנרגטית
אלקטריק קונטרול ומור באכזיב בעלת כפר הנופש באכזיב חתמו על הסכם להתקנת הקר להתייעלות אנרגטית מסוג COMEC 400 מתוצרת פאוורסינס להתייעלות אנרגטית וחיסכון בהוצאות החשמל. מאז התקנת הבקר החל כפר הנופש לחסוך כ- 14% בהוצאות החשמל המתבטא בעשרות אלפי שקלים בשנה.

אלקטריק קונטרול וקאנטרי אזורי חן חתמו על הסכם להתקנת בקר להתייעלות אנרגטית
אלקטריק קונטרול וקאנטרי אזורי חן מתל-אביב חתמו על הסכם להתקנת בקר להתייעלות אנרגטית וחיסכון בהוצאות החשמל, מאז התקנת הבקר החל הקאנטרי לחסוך סכומי כסף גדולים בהוצאות החשמל החודשיות.

 

אודות

חברת אלקטריק ליין קונטרול בע"מ הינה חברה בת של קבוצת אלקטריק ליין העוסקת בענף מיזוג האוויר זה למעלה מ- 25 שנה
והינה מהבולטות בתחומה בארץ , במתן שרות, תכנון וביצוע למערכות מיזוג אויר והתייעלות אנרגטית.
החברה מתמחה בשיווק והפצה של פתרונות ייחודיים להתייעלות אנרגטית וחיסכון בהוצאות החשמל....

לחץ כאן להמשך קריאה >>
 
חברת אלקטריק ליין קונטרול בע"מ הינה חברה בת של שרות הוגן בע"מ העוסקת בענף מיזוג האוויר זה למעלה מ – 25 שנה והינה מהבולטות בתחומה בארץ , במתן שרות, תכנון וביצוע למערכות מיזוג אויר והתייעלות אנרגטית.
החברה מתמחה בשיווק והפצה של פתרונות ייחודיים להתייעלות אנרגטית וחיסכון בהוצאות החשמל.

צור קשר

itche@sh100.co.il
 
 נייד-   052-2732933
 משרד-  09-8866000
 
רח' הלימון 19 רמות השבים. סניף ראשי מרכז,
רח' העמלים 34 חיפה.
לייבסיטי - בניית אתרים